Stowarzyszenie


30.01.2013

Pokaz kulinarny


10.03.2012

Dzień Kobiet


Powrót do strony głównej

10.03.2012 

Dzień Kobiet


Dzień Kobiet to dzień wyjątkowy. Każda kobieta chce poczuć się tego dnia naprawdę miło.

10 marca 2012 r. było bardzo uroczyście w świetlicy wiejskiej w Chabowie, ponieważ gościliśmy wszystkie mieszkanki wsi Chabowo z okazji ich święta. Panie z wielką przyjemnością obejrzały przygotowane przez dzieci i młodzież przedstawienie.

Uroczystość rozpoczęliśmy poczęstunkiem (ciasto własnego wypieku, kawa, herbata, owoce i słodycze). Dodatkową atrakcją było wręczenie symbolicznej różyczki przez sołtysa pana Jacka Pawlusa oraz składanie życzeń. Oczywiście nie obyło się bez wzruszeń, gdyż nie jednej pani popłynęła łza radości po policzku.

Byliśmy dumni z dziećmi, że w tak piękny sposób mogliśmy podziękować wszystkim paniom za przybycie i oczywiście cieszył nas fakt, że przedstawienie bardzo się podobało a oklasków i pochwał nie było końca.

Dzień Kobiet, który się odbył w naszej świetlicy był też nawiązaniem do  kampanii ,,Postaw na rodzinę”. Ma ona na celu przekaz wartości i tradycji w rodzinie. Wspólne świętowanie i spędzanie wolnego czasu było znakomitą okazją nie tylko do spotkania się przy wspólnym stole rodziców i dzieci, ale również całej społeczności wiejskiej.